Nusivyliau, nors vaziavau ir tikejausi lb geros kokybes. Gelis atsoko po savaites (iprastai laikosi 3-4sav). Nagus nevienodai nudildino, vienas toks, kitas kitoks. Nelygiai nulakuota.
Anonimas•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
kolektyvas draugiškas, atlieka viską švariai, tvarkingai ir labai kruopščiai :)
Indrė•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salonas įrodo, kad kainos ir kokybės santykis ekzistuoja.