Labai patiko apsilankymas šioje studijoje pas Gretą Kudirkaitę. Dariausi gelinį lakavimą su manikiūru ir seno lako nuėmimu. Viskas buvo atlikta puikiai. Net kremo užtepė ant rankų (gal ir juokingai skamba, bet kažkodėl daugelis manikiūrisčių to kažkodėl nebe daro). Vienintelis dalykas dėl ko galėčiau pasiskųsti, tai kad buvo šaltoka. Visa kita - be priekaištų!
Anonimas•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas patiko!
Anonimas•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patenkinta Gretos darbu, šauni ir labai kruopšti meistrė!