Lankausi ne pirmus metus ir tikrai grįšiu vėl. Visos meistrės puikiai išmano savo darbą, tvarkinga aplinka, malonus aptarnavimas, visada džiuginantis rezultatas.
Agnė•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai!! :)
Urtė Gumuliauskaitė•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistre greta paaukojo savo pietu laika ir prieme 30 min anksciau, super.