Meistrė Milda - labai puiki! Darbas atliktas nepriekaištingai!
Lina•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aciu uz greita ir grazu manikiura Gretai!
Brigita Raišytė•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vertinčiau šį saloną kaip vieną iš profesionalesnių salonų Vilniuje, jau po pirmojo apsilankymo galėčiau vien teigiamai atsiliepti tiek apie aptarnavimo bei teikiamos paslaugos kokybę, tiek apie salono personalą! Milda šauni specialistė ir puiki pašnekovė☆☆☆ Atsiradus progai neabejotinai apsilankyčiau pakartotinai..♡
Inesa•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankausi nuo pat pradžios ir nežadu keisti. Kokybės ir kainos santykis adekvatus!
Sonata•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada tobulai ir nepriekaistingai! Korekcija buvo atlikta greitai, kokybiskai ir ispildyti visi norai.