Kaip visada viskas puiku! Meistrei Mildai tik geriausi žodžiai !! 🌷🔝
Urtė Gumuliauskaitė•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greta Kudirkaitė yra šauniausia! Iš pusės žodžio supranta ko reikia :) Nuoširdžiai jai už tai dėkinga!!! ^..^
Natalija•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
:)
Anonimas•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankiausi 2 kartus. Malonus personalas ir aplinka. Platus spalvų pasirinkimas. Ypač patiko pirmą kartą Mildos atliktas gelinis lakavimas, gavau būtent tai, ko prašiau, puiki kokybė.
Justina•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko manikiuras ir vizitas pas Greta:)) Aciu Greta uz tvarkingus nagus ir smagius pokalbius:)