Labai patiko priemones atrodo kokybiskos, gerai laikosi. Pats personalas taip pat labai patiko, mergaites malonios, tvarkingos. Vienintelis mazas minusiukas - dariausi nagu priauginima ir priauginus nagus vidine nago dalis nebuvo iki galo graziai sutvarkyta. Del to nelygumai siek tiek kabina ir renka siuksles i tarpelius. Taciau is virsaus tobulai padaryti.
Ieva•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super meistre Greta Č.
Greta•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko:)
Roberta•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salone lankiausi pirmąkart. Nors šį saloną rekomendavo draugė, kažkiek neramu buvo, tačiau įspūdis labai geras, pedikiūras atliktas tobulai. Specialistė Milda labai taktiška, maloni, dirba kruopščiai, dirbant palaikoma higiena ir švara. Neturiu nė vieno nusiskundimo, tikrai lankysiuosi nuolat ir kitiems rekomenduoju 😉
Kristina•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankausi ne pirma karta, labai patinka kruopstus Gretos darbas ;)