Sioje studijoje lankiausi pirma karta. Puikus aptarnavimas. Meistre NE tik atliko savo darba, bet IR pasake nemazai naudingu patarimu. Tikrai tapsiu nuolatine kliente.
Rita•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūristė Milda tikrai maloni, o gelinis lakavimas bent jau man išlieka labai labai ilgai.
Anonimas•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super!
Liucija•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada - puikiai!
Viktorija•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
meistrė Milda manikiūrą atliko labai greitai, tvarkingai, kruopščiai. Matosi, kad ranka įgudusi, žino ką daro. Didelis spalvų pasirinkimas, net išrankiausios ras patinkančią spalvą 🌸