Greitai ir gražiai atliktas manikiūras, maloni specialistė. Didelis spalvų pasirinkimas. Grįšiu!
Giedrė•prieš apie 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas buvo atlikta greitai ir kokybiskai.
Giedre•prieš apie 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pries ateidama buvau kiek geresnes nuomones apie salona. Grubus manikiuras, paliktas netolygus nagu pavirsius. Is karto istraukus is lempos buvo valomas lipnumas, del ko dingo blizgumas ir kai kurie nagai pasidare matiniai. Dar pagalvosiu ar eiti antra karta.
Julija Miškinytė•prieš apie 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionalu! Absoliučiai.
Paslaugą atliko Justina Uždavinytė
Ramunė•prieš apie 8 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada tobulai viskas atlikta meistrės Justės. Kito žodžio net ir nėra - TOBULAI. Ačiū.