Geriausia mano sutikta plaukų meistre !! Nuosirdziai pataria ir atsako i visus rupimus klausimus, o ir visos atliekamos proceduros duoda norimus rezultatus:)! 10/10❤️
Erika•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Moniką visada norisi grįžti dar ir dar , labai šilta meistrė. :) Rekomenduoju gydomąsias procedūras, tikrai pagerėjo plaukų būklė, akivaizdžiai matosi rezultatai. :)