Pedikiura ( be lakavimo) darausi ne pirma karta. Visada buvo gerai atliktas ( meistre Gintare). Bet per paskutini apsilsnkyma procedura nebuvo atlikta profesionaliai. Labai nustebau, kai pastebejai, kad odos salinimas nuo kulno buvo padarytas blogai. Kita peda viskas gerai.
Taip pat salone daug dulkiu( dekoracijos, uz pedikiuro krieslu). Kai ipile vandeni kojoms mirkyti, ant vandens pavirsiaus susidare sluoksnis nesvarumu.
Administratore bendrauja tik su telefonu, bet ne su klientais