Nuostabi meistrė, labai kruopščiai atliktas manikiūras su lakavimu. Meistrui taikau aukštus reikalavimus, tad galiu garantuoti, jog nenusivilsite.
Administratorė galėjo pasiūlyti kavos/arbatos/vandens, nebent tokia svečių pasitikimo politika pas jus yra netaikoma. :)
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Patarė, parekomendavo, draugiškas meistas :)
Julita•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki ir maloni meistrė. Džiaugiuosi patikėjusi plaukučius Monikai. ✨
Gabrielė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ne pirmą kartą lankausi, tikrai gražiai daro antakius
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūras su geliniu lakavimu atliktas labai gerai. Grįšiu dar tikrai!