Iš pradžių meistrė pasirodė nepatenkinta, tačiau prieš pradedant procedūrą buvo atidi, aiškiai paaiškino procedūros eigą, pakonsultavo kuri procedūra tinka geriau. Bendrai all good:)
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Neturiu jokių priekaištų. Salonas tobulo gražumo! Darbuotojai begalo gražiai bei maloniai bendrauja!
Etaniele•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kada maloni meistre gerai atliekanti savo darbą, tada viskas malonu.
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Dar turbūt nė karto neturėjau taip tobulai tiesiog nuimto gelinio lako - nagai liko gražūs ir sveiki nelakuojant naujai. Ačiū Astai!