Antakiai tiesiog tobuli 🤩😍 rezultatas wow👍💯 Nijolė labai maloni meistrė, tikrai dar grįšiu. REKOMENDUOJU!
Katarina•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūras gražus ir atidžiai atliktas, gavau atsakymus į visus klausimus bei rekomendacijas, kaip ne/daryti. Kiek tik skaudžiai odelės tvarkytos - atsirado mini žaizdelės, kurios dabar gyja ir yra matomos. Linkiu tobulėti, yra gerai!
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni specialistė, paaiškina apie atliekamą procedūrą, papasakoja, paklausia apie plaukų priežiūros rutiną, labai patiko procedūra ir rezultatas! Ačiū 😇
Dovilė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė, norisi grįžti dar ir dar 👍😉 plaukai po procedūrų nuostabus 🤩 REKOMENDUOJU!