Paslaugą atliko Ernestas•Moterų visų plaukų dažymas
Miglė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kirpimu likau nepatenkinta,nukirpo visai ne taip kaip norejau,maniau po dazymo vaizdas pageres,deja. Sugadinti plaukai ir nuotaika. Nezinau gal ilgu plauku galiukus ir nukirps,bet trumpu kirpimu akyvaizdziai nemoka. Pirmas ispejimas man buvo kai parodzius nuotrauka,meistras manes paklause “tai su zirklemis ar masinele kirpti?”. Nuskuto puse galvos vos ne plikai,gale plaukai stiro,sako “cia susigules-as tiesiog blogai galva isploviau”. Perplove galva. Zodziu vaizdas kraupus.
Paslaugą atliko Ernestas•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Agnesa•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
gerai
Paslaugą atliko Ernestas•Kirpimas ir plaukų priežiūra
sandra•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atrodo, kad kirpimas neblogas buvo, nors ne idealus. Ernestas įsiklausė į mano pageidavimus ir juos daugmaž išpildė.
Paslaugą atliko Ernestas•Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atėjau pas Ernestä pirmä kartä su dideliu jovalu ant galvos: ataugusios šaknys, žili plaukai, ruda nusiplovusi plaukü spalva, žodžiu baisu. Ernestas tikras meistras, segebejo labai gražiai, iš pirmo karto, vientisai nušviesinti plaukus. Išėjau iš salono su pačia plačiausia šypsena. Nuoširdžiai rekomenduoju! 🫶🏻
Paslaugą atliko Ernestas•Moterų visų plaukų dažymas