Antra karta lankiausi. Pirma karta viskas buvo puikiai, graziai apkirpo. Bet sis kartas kazkodel nepavykes. Per daug nutrumpino plaukus. Visiskai nepatiko sukuosena, jaciausi kaip uzapvalintas vienodu numeriu. Panasu kad nesusisnekejom.
Paslaugą atliko Ernestas•Vyriškas kirpimas
Tomas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ernestas puikus meistras! Išmano ir darbą atlieka puikiai! Ačiū!
Paslaugą atliko Ernestas•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jūratė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Šaunus ir talentingas meistras, puikiai išmano savo darbą. Esu patenkinta nauja šukuosena ir plaukų spalva
Paslaugą atliko Ernestas•Moterų plaukų šaknų dažymas
Asta•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistras profesionalus, dirba greitai, plaukų spalvą pagyvino veido odą, grįžau namo kaip po Spa ☺️
Paslaugą atliko Ernestas•
Moterų visų plaukų dažymasRodyti viską...
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai malonus meistras abu suderinome kirpimą .Gražiai apkirpo, ačiū !