Labai maloni, gera kirpėja. Apkirpo labai gražiai, atitiko prašymus. Plaukai atrodo švelnūs, tvarkingi ir sveiki. Smagu, kad parekomendavo priemones ir pasakė ką ir kaip naudoti.👍🏻
Paslaugą atliko Mariam•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Emilija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas atlikta puikiai!
Paslaugą atliko Mariam•Džiovinimas ir sušukavimas
Edita•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kruopšti ir puiki meistrė, siūlau apsilankyti
Paslaugą atliko Mariam•Moterų plaukų šaknų dažymas