Puiki meistrė! Dirba profesionaliai ir kruopščiai. Malonus bendravimas, labai graži ir švari aplinka. Būtinai grįšiu dar.
Paslaugą atliko Mariam•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Vaiva•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabu!
Paslaugą atliko Mariam•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Olga•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi atmosphere. Puiki professionali meistrė, labai gerai parinko plaukų spalvą ir stilingai apkirpo. Tikrai pranoko visus mano lūkesčius. Labai recommend .