Nuostabi meistrė! Suprato iš kelių žodžių, kokio kirpimo noriu. Olga, ačiū Jums dar kartą! Išėjau iš salono labai labai laiminga. Jūsų dėka sulaukiau daugybės komplimentų. Džiaugiamės su dukryte pagaliau atradusios tai, ko seniai ieškojome - nuostabią plaukų meistrę, pas kurią tikrai norisi sugrįžti! 💚
Paslaugą atliko Olga•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Giedrė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai, dziaugiuosi atradusi sia meistre.
Paslaugą atliko Olga•Moterų plaukų šaknų dažymas
Raminta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi kirpėja. Dukra iš laimės net kvėpuoti pamiršo :-D
Paslaugą atliko Olga•Vaikų kirpimas
Linas•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai
Paslaugą atliko Olga•Vyriškas kirpimas
Viktor•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super. Greitai ir kruopščiai atliktas darbas. Net eidama iš salono gavau gėlių nuo praeivio, reiškia plaukai tikrai atrodė nuostabiai 😂