Nerekomenduoju. Kirpčiukus taip iškarpė, išretino ir nutrumpino, kad jų suvaldyti visiškai neįmanoma. Visiškai nebuvo atsižvelgta į tai, kad plaukas linkęs suktis. Jau buvo įtarimas, kai kirpėja po kirpimo pasakė, kad neįmanoma suformuot gražiai kirpčiukų mano be lako, nors tiek man, tiek kitoms kirpėjoms tai puikiai pavykdavo. Plaukai išfenavus tiesiog styro .
Paslaugą atliko Olga•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Elžbieta•prieš 27 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Puikai atliktas kirpimas, dukra liko patenkinta.
Paslaugą atliko Olga•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jolanta•prieš 29 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Gražiai nukirpo berniuką,meistrė išmano savo darbą. Visada maloni ir paslaugi.
Paslaugą atliko Olga•Vaikų kirpimas
Gintarė•prieš 30 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai gerai
Paslaugą atliko Olga•Vyriškas kirpimas
Aurimas•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Jauki atmosfera, mane tenkinanti higiena. Kokybiskai ir greitai atlikta uzsakyta paslauga.