Ačiū Redai, kad pagražino mano mamą, atsižvelgė į jos norus, davė daug patarimų ir šiltą bendravimą! Mama išėjo labai laiminga ir savimi pasitikinti. 💗🌸
Paslaugą atliko Reda•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Indrė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi kirpèja! Duoda gerų patarimų kaip prižiūrėti plaukus, ačiū🌸
Paslaugą atliko Reda•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Beatričė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
kaip visada TO BU LA 😇💝
Paslaugą atliko Reda•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Diana•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, buvo verta laukti.
Paslaugą atliko Reda•Vyriškas kirpimas
Mantas•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai! Lankausi jau porą metų ir tik geriausi atsiliepimai!