Nuo pirmų apsilankymo minučių buvo galima matyti, kad Reda yra itin profesionali ir puikiai išmano savo darbą. Plaukų meistrė negailėjo patarimų, kaip geriau rūpintis plaukais, ir nepriekaištingai apkirpo. Tikrai rekomenduoju, o pati nekantrauju sugrįžti.
Paslaugą atliko Reda•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja maloniai bendravo, bet 6 val tvarkė mano iki pečių plaukus ir nieko labai nepakeitė, o sumokėjau oho... Aš norėjau tamsinti plaukus, bet kirpėja "to nenorėjo", nes man šaknys ataugs ir pan.. puolė ieškoti priežasčių, kodėl man nesitamsinti. Ar taip sunku padaryti kaip klientas nori.. Po belayage dažymo, pasakė, kad pagrinde dominuos tamsesnė spalva, kaip ant šaknų.. bet dėja..dominuoja šviesi spalva.. Rodžiau nuotrauką, kaip noriu ir tarsi kovoti už tai turėjau, kad padarytų taip..
Paslaugą atliko Reda•
Balayage dažymasRodyti viską...
Ieva•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visais dažymais esu patenkinta
Paslaugą atliko Reda•Moterų plaukų šaknų dažymas
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Malonus bendravimas su kirpėja, geras aptarnavimas ir tikrai kokybiškai atliktos paslaugos. Rekomenduoju!