Super dažymas, maloni atmosfera - ačiū Redai už darbą ir patarimus!❤️
Paslaugą atliko Reda•Moterų plaukų šaknų dažymas
Laura•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tik patys geriausi atsiliepimai! Labai kruopšti, maloni ir savo darbą puikiai išmananti specialistė. Ne tik puikiai apkirpo ir nudažė, bet ir suteikė konsultacija kaip rūpintis plaukais.
Paslaugą atliko Reda•
Moterų visų plaukų dažymasRodyti viską...
Laura•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Reda puiki savo srities specialiste.Plaukai po jos dažymo atrodo nuostabiai . Laikas neprailgo,o ir rezultatas pranoko lūkesćius.