meistre neisgirdo mano noro ir plaukiu rutinis. padare viska atvirsksciai. kirpimas techniskai nera blogas, jis skrupulingas, viskas gerai. bet komunikacija buvo vienokia, o rezultatas priesingas.
Paslaugą atliko Reda•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Elina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Geriausi atsiliepimai! Rekomenduoju🩷🫶🏻
Paslaugą atliko Reda•Moterų plaukų šaknų dažymas
Evelina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai rekomenduoju. Savo amato profesionalė.
Paslaugą atliko Reda•Plaukų tonavimas moterims
Marija•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, visada padeda, pataria, malonu sugrįžti!
Paslaugą atliko Reda•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims