Turėjau problemą su nuolat įaugančiu dešinės kojos nagu, žmona rekomendavo apsilankyti pas Liną. Taigi užsirašiau vyriškam higieniniam pedikiūrui. Likau nustebintas - procedūra, sakyčiau, visai maloni ir neskausminga. Dar niekada taip nesidžiaugiau savo pėdom :D Rekomenduoju išbandyti!