Esu labai patenkinta atliktu pedikiūru. Viskas puikiai
Paslaugą atliko Lina •Pedikiūras
Giedre•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas gerai. Išmano savo darbą. Duoda patarimų
Paslaugą atliko Lina •Spa pedikiūras
Agnė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulai atliktas pedikiūras ir nuostabi spalva vasarai. Ačiū Linai.
Paslaugą atliko Lina •Pedikiūras
Gintarė .•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už puikiai atliktą darbą.
Paslaugą atliko Lina •Pedikiūras
Kristina•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi podologė Lina. Išsamiai paaiškino kaip reikia prižiūrėti pėdas, ką daryti, ko nedaryti ir pan. Jau senokai turiu bėdų su kojų nykščiais, jos dėka supratau, kame problema. Tikrai neičiau niekur kitur 🙂