Tikrai rekomenduoju, darbas atliktas kruopščiai ir atsakingai. Lankiausi pas Jolitą.
Pedikiūras
Renata•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
:)
Pedikiūras
Jurgita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Laba diena, viskas, kaip visada: puiku, nuostabu, profesionalu. Lina, puikus žmogus, ypatingai gera meistrė. Džiaugiuosi, kad ją radau ir kitiems rekomenduoju.
Paslaugą atliko Lina •Pedikiūras
Ingrida V.•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus pedikiuras
Paslaugą atliko Lina •Pedikiūras
Irena•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju! Maloni atmosfera, mandagus bendravimas ir svarbiausia, kad viskas atliekama labai greitai ir profesionaliai.