Labai mandagi mergina, man viskas patiko. Ji išklauso klientą ir įdeda maksimalias pastangas savo darbe. Rekomenduoju!!!
Paslaugą atliko Manikiūro ir estetinio pedikiūro meistrė VIDGAILĖ•Manikiūras
Anzela•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jaukus nedidelis salonas. Meistrė mėgsta savo darbą ir atlieka jį nuoširdžiai. Pirmą kartą dariausi japonišką manikiūrą, mano nagams tiko. Praėjo savaitė, nagai dar blizga, atrodo gražiai.
Paslaugą atliko Manikiūro ir estetinio pedikiūro meistrė VIDGAILĖ•Japoniškas manikiūras
Aurelija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai. 🌷
Paslaugą atliko Podologė ŽYDRŪNĖ JAZBUTIENĖ•Pedikiūras
Ineta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super 😊
Paslaugą atliko Podologė ŽYDRŪNĖ JAZBUTIENĖ•Pedikiūras
Gabriele•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
puiki meistrė
Paslaugą atliko Podologė ŽYDRŪNĖ JAZBUTIENĖ•Pedikiūras