Labai malonus bendravimas likome su dukra labai patenkintos Vidgailes darbu ir kruopštumo.Labai rekomenduojam..
Paslaugą atliko Manikiūro ir estetinio pedikiūro meistrė VIDGAILĖ•Japoniškas manikiūras
Redžinalda•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dariausi japonišką manikiūrą pirmą kartą. Pati meistrė tikrai puiki, tik nežinau ar kartočiau pačią procedūrą, nes nagai atrodo suplonėjo po poliravimo.
Paslaugą atliko Manikiūro ir estetinio pedikiūro meistrė VIDGAILĖ•Japoniškas manikiūras
Agne•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Japoniškas manikiūras 100 balų.
Paslaugą atliko Manikiūro ir estetinio pedikiūro meistrė VIDGAILĖ•Japoniškas manikiūras
Karolina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, kaip visad, kruopščiai atliktas manikiūras
Paslaugą atliko Manikiūro ir estetinio pedikiūro meistrė VIDGAILĖ•Manikiūras
Gertrūda•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas gerai
Paslaugą atliko Manikiūro ir estetinio pedikiūro meistrė VIDGAILĖ•Japoniškas manikiūras