Labai maloni, manikiūras labai gražus,švari aplinka. Ačiū Vidgailei :)
Paslaugą atliko Manikiūro ir estetinio pedikiūro meistrė VIDGAILĖ•Manikiūras
Vanesa•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė labai kruopšti, švelni. Ir odeles gražiai sutvarkė, be skausmo, ir lakavimą atliko puikiai. Kliento priėmimas puikus visais aspektais: aplinka atpalaiduojanti, malonus bendravimas. Išėjau labai patenkinta. Rekomenduoju
Paslaugą atliko Manikiūro ir estetinio pedikiūro meistrė VIDGAILĖ•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Ugnė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Dariausi paprastą manikiūrą ir likau labai patenkinta. Prieš tai buvo planas po manikiūro, grįžus nusilakuoti nagus, bet kelias dienas dar džiaugiausi gražiai atliktu darbu :)
Paslaugą atliko Manikiūro ir estetinio pedikiūro meistrė VIDGAILĖ•Manikiūras
Rasa•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai 😊
Paslaugą atliko Manikiūro ir estetinio pedikiūro meistrė VIDGAILĖ•Manikiūras
Jurgita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiu Vidgailei už manikiūra,labai kruopšti meistrė.
Paslaugą atliko Manikiūro ir estetinio pedikiūro meistrė VIDGAILĖ•Manikiūras