Likau be galo patenkinta tiek makiažu, tiek atmosfera ir bendrai puikia nuotaika. Makiažas atliktas greitai ir profesionaliai, atsižvelgta į visus norus ir pasiūlyti geriausi sprendimai. Kamilė itin draugiška ir maloni asmenybė, puikiai išmano savo darbą. Grįšiu dar ne kartą! 😍 Ačiū labai! ❤️
Paslaugą atliko Vizažistė - antakių meistrė Kamilė•Makiažas
Mamasita Kristina ;)•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
gerai
Paslaugą atliko Kirpėja stilistė Simona•Vyriškas kirpimas
karolis•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, labai maloni. Vis paklausiau ar viskas gerai ar nejautru.
Paslaugą atliko Vizažistė - antakių meistrė Kamilė•Makiažas
Gabija•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas super!
Paslaugą atliko Vizažistė - antakių meistrė Kamilė•Makiažas
Irena•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Makiažas pats puikiausias!! Ilgai laiko, į viską atsižvelgta - visi norai išklausyti ir puikiai įvykdyti! Tikrai nuostabi meistrė!
Paslaugą atliko Vizažistė - antakių meistrė Kamilė•Makiažas