Likau labai maloniai nustebinta! Salonas patogioje vietoje, lengvas susisiekimas, aplinka jauki ir labai graži. Meistrė-nuostabi! Profesionali ir labai rūpestinga. Darbas atliktas puikiai. Iš salono išėjau ne tik su puikia šukuosena, bet ir su puikia nuotaika visai dienai ☀️🌸. Labai ačiū, nuoširdžiai rekomenduoju ir tikrai grįšiu ❤️.
Paslaugą atliko Kirpėja stilistė Simona•Moterų plaukų šaknų dažymas
Julita•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai. Tik geriausios rekomendacijos.
Paslaugą atliko Technologė Diana•Moterų visų plaukų dažymas
Raminta•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas tobulai!
Paslaugą atliko Technologė Diana•Moterų plaukų šaknų dažymas
Sandra•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus kirpimas
Paslaugą atliko Kirpėja stilistė Simona•Vyriškas kirpimas
Augustas•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada supper! 🥰
Paslaugą atliko Kirpėja stilistė Simona•Plaukų dažymas