Dėkui, Pijui. Gera atmosfera. Pirmą kartą kirpausi ir pavyko gerai (retas atvejis, kad pavyksta susidoroti su mano plaukais iš pirmo karto). Rekomenduoju
Paslaugą atliko Pijus•Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Viktoras•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada viskas puikiai.
Paslaugą atliko Pijus•Vyriškas kirpimas
Justas•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Pijus yra labai meistriškas ir malonus, rekomenduoju
Paslaugą atliko Pijus•Vyriškas kirpimas
Justinas•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionalas
Paslaugą atliko Pijus•Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Robertas•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
I've been coming to this barber shop regularly and always have a great experience —friendly staff, clean shop, and great haircuts every time. Highly recommend!