Prisilietimas by Julija

5,0
456 atsiliepimai
S. Konarskio g. 2, Vilnius (salonas Beaute Academy), 03122
Atidaryta Šiandien: 10:00 - 21:45

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
456 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Puikus veido valymas su puikiu masažu. Rekomenduoju
Labai patiko Julijos atliktas kobido veido masazas, galima sakyti viso kuno ritualas. Profesionali, labai maloni specialiste, jauki aplinka, rekomenduoju !
——————
Puiki specialistė! Be galo šiltas ir malonus bendravimas, puikiai atlikta paslauga ir nustebino patarimų gausa. Tikrai grįšiu dar ne kartą🌸☀️
Puiki patirtis, Julija turi auksines rankas ir puikią asmenybę. Taip pat - labai gerai jaučia klientą ir išlaiko labai gerą balansą tarp draugiškumo, bet neįkyraus bendravimo.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

Labas :) Aš - kosmetologė Julija. Esu diplomuota specialistė. Baigiau kolegiją, tačiau kelti kvalifikacijos nenustojau - nuolat lankau įvairius kursus, mokymus bei seminarus, kuriuose semiuosi naujų žinių ir tobulinu savo įgūdžius. Mano misija šioje srityje yra labai paprasta - noriu įrodyti, kad veido odos procedūrų ir tinkamos odos priežiūros pagalba, visi klientai gali džiaugtis gražia ir švaria oda! Man svarbu nuolat gilinti žinias ir sekti naujoves kosmetologijos srityje, kad darbas, kurį atlieku, būtų nepriekaištingas. Noriu, kad patikėję savo odą man, atsipalaiduotumėte, mėgautumėtės procedūra, o vėliau - džiaugtumėtės rezultatu. Ilgą laiką galvojau, kad ‘’Prisilietimas by Julija’’ yra tik apie veido procedūras, rūgštinius pilingus ir veido problemas - taip jau seniai nėra! Dabar - dar įdomiau (man pačiai!). Kuris laikas mano mintis ir rankas užvaldęs - Imperatoriškasis terapinis veido masažas. Dažnai girdimas, kaip KOBIDO. Jis giriamas kaip vienas veiksmingiausių metodų, skirtų senėjimo procesams sulėtinti ir veido odos būklei pagerinti. Drąsiai galiu teigti, kad tai mano didelė meilė. O mano rankoms, tai labiau šokis, nei darbas. 🤘🏻 Žinoma - kiekvienas mes turime sau skirtą žmogų. Linkiu atrasti savąjį :) o tiems, kas renkasi mane - ačiū. Su nekantrumu laukiu kiekvieno iš Jūsų! 🤍

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Julija

Išmanantis darbą33
Profesionalus29
Rūpestingas23
Aukštos kvalifikacijos19

Apie saloną

Prisilietimas by Julija
03122 S. Konarskio g. 2, Vilnius (salonas Beaute Academy)

Labas :)

Aš - kosmetologė Julija. Esu diplomuota specialistė. Baigiau kolegiją, tačiau kelti kvalifikacijos nenustojau - nuolat lankau įvairius kursus, mokymus bei seminarus, kuriuose semiuosi naujų žinių ir tobulinu savo įgūdžius.

Mano misija šioje srityje yra labai paprasta - noriu įrodyti, kad veido odos procedūrų ir tinkamos odos priežiūros pagalba, visi klientai gali džiaugtis gražia ir švaria oda!

Man svarbu nuolat gilinti žinias ir sekti naujoves kosmetologijos srityje, kad darbas, kurį atlieku, būtų nepriekaištingas. Noriu, kad patikėję savo odą man, atsipalaiduotumėte, mėgautumėtės procedūra, o vėliau - džiaugtumėtės rezultatu.
Su nekantrumu laukiu kiekvieno iš Jūsų! 🤍

PirmPirmadienis
10:0021:45
AntAntradienis
10:0021:45
TrečTrečiadienis
10:0021:45
KetvKetvirtadienis
10:0021:45
PenktPenktadienis
10:0021:45
ŠeštŠeštadienis
10:0021:45
SekmSekmadienis
10:0021:45
Šiame salone naudojami produktai
Cliniccare
ODA
pH formula
Salono apdovanojimai
Top Rated 2023Top Rated 2022Top Rated 2021lgbtqiaplus

Grožio salonai netoliese