S. Konarskio g. 2, Vilnius, 03122
Atidaryta rytoj : 09:00 - 21:00
Ne piko nuolaidos

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

4,9
43 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai maloni ir gera specialistė. 👐🏻
Viskas nuostabiai :) rekomenduoju!
Labai labaai patiko! Nusprendėme atlikti detoksikuojančią veido procedūrą ir klasikinį veido masažą. Julija leido pasijausti kaip po gero spa, atsigavo ne tik veido oda, bet ir puikiai pailsėjau :) Profesionali ir rūpestinga meistrė, superinės procedūros, labai rekomenduoju!
Vienas žodis - NUO-STA-BU! Patiko viskas: jauki atmosfera, šiltas priėmimas, o svarbiausia - Julijos rankomis daromi stebuklai. Lankausi jau ne pirmą kartą ir tikrai dar sugrįšiu! Procedūros visada atliekamos švelniai ir kruopščiai, jaučiasi, kad specialistė yra atsidavusi savo darbui ir puikiai jį išmano. AČIŪ ir iki malonaus! :)
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Julija
5.0
26 atsiliepimai

Apie

Labas :) Aš - kosmetologė Julija. Esu diplomuota specialistė. Baigiau kolegiją, tačiau kelti kvalifikacijos nenustojau - nuolat lankau įvairius kursus, mokymus bei seminarus, kuriuose semiuosi naujų žinių ir tobulinu savo įgūdžius. Mano misija šioje srityje yra labai paprasta - noriu įrodyti, kad veido odos procedūrų ir tinkamos odos priežiūros pagalba, visi klientai gali džiaugtis gražia ir švaria oda! Man svarbu nuolat gilinti žinias ir sekti naujoves kosmetologijos srityje, kad darbas, kurį atlieku, būtų nepriekaištingas. Noriu, kad patikėję savo odą man, atsipalaiduotumėte, mėgautumėtės procedūra, o vėliau - džiaugtumėtės rezultatu. Su nekantrumu laukiu kiekvieno iš Jūsų! 🤍

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Apie saloną

Prisilietimas by Julija
03122 S. Konarskio g. 2, Vilnius

Labas :)

Aš - kosmetologė Julija. Esu diplomuota specialistė. Baigiau kolegiją, tačiau kelti kvalifikacijos nenustojau - nuolat lankau įvairius kursus, mokymus bei seminarus, kuriuose semiuosi naujų žinių ir tobulinu savo įgūdžius.

Mano misija šioje srityje yra labai paprasta - noriu įrodyti, kad veido odos procedūrų ir tinkamos odos priežiūros pagalba, visi klientai gali džiaugtis gražia ir švaria oda!

Man svarbu nuolat gilinti žinias ir sekti naujoves kosmetologijos srityje, kad darbas, kurį atlieku, būtų nepriekaištingas. Noriu, kad patikėję savo odą man, atsipalaiduotumėte, mėgautumėtės procedūra, o vėliau - džiaugtumėtės rezultatu.
Su nekantrumu laukiu kiekvieno iš Jūsų! 🤍

PirmPirmadienis
09:0021:00
AntAntradienis
09:0021:00
TrečTrečiadienis
09:0021:00
KetvKetvirtadienis
09:0021:00
PenktPenktadienis
09:0021:00
ŠeštŠeštadienis
09:0021:00
SekmSekmadienis
09:0021:00
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese