Labai maloni patirtis, jaučiuosi max pailsėjusi ir atsipalaidavusi, o veido oda atrodo žymiai geriau. Visiems rekomenduoju Sabiną.
Paslaugą atliko Sabina•Veido valymas ultragarsu
Indrė•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Sabina puiki savo srities specialistė, ačiu!
Paslaugą atliko Sabina•Veido masažas
monika•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Sabina labai švelni, jauki, atidi ir profesionali meistrė. Ačiū!
Paslaugą atliko Sabina•Veido valymas ultragarsu
Liliana•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas buvo fantastiška bei taip maloniai ir jaukiai atsižvelgta į mano problemines vietas ir poreikius. Likau visiškai atpalaiduota, veidas švytėjo bei gavau patarimų ir įžvalgų savo sveikatai!