Viskas super, nagai atrodo labai gražiai. Na o meistrė labai nuotaikinga, maloni ir smagu matyti, jog renkasi praktikuoti lietuvių kalbą, nors abi taip pat galėjome susikalbėti rusiškai :)
Paslaugą atliko Yuliya Panysh•Japoniškas manikiūras
Erika•prieš 24 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai atliktas darbas. Aciu
Paslaugą atliko Natalia Yanishevska•Antakių ir blakstienų dažymas
Julija•prieš 26 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patenkinta rezultatu ir tikrai rekomenduoju :)
Paslaugą atliko Yuliya Panysh•Japoniškas manikiūras
Rūta•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super, labai maloni, mielai sugrisiu
Paslaugą atliko Yuliya Panysh•Manikiūras
Rita•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas, kaip ir visada puikiai.
Paslaugą atliko Natalia Yanishevska•Antakių ir blakstienų dažymas