Manikiūras atliktas gražiai, bet buvo neaiški kainodara (cat eye ir jokio piešimo buvo paskaičiuota kaip nagų dizainas). Neleista atsiskaityti kortele, o sumokėjus grynais, negavau čekio. Keistas aptarnavimas.
Paslaugą atliko Katya•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Lina•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nepriekaištingas rezultatas pas meistrę Katya kaip visada :)
Paslaugą atliko Katya•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ivona•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kokybiškai atliktas lako nuėmimas
Paslaugą atliko Brigita•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Kamilė•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Dėkinga už profesionaliai atliktą antakių korekciją.
Paslaugą atliko Ema•Antakių korekcija siūlu
Brigita•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Malonus aptarnavimas pas savo srities profesionalę ! Subtilus skonis ir tinkamos rekomendacijos klientei! Ačiū :)