Paslaugą atliko Augustė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Vaida•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pėdos po procedūros tikrai atsigavusios. Super! Nuėmiau žvaigždutę, nes buvau užsirašiusi paprastam lakavimui, deja, spalvų pasirinkimas buvo mažas + po procedūros lakas nebuvo pilnai uždžiuvęs, kad ir kaip stipriai meistrė stengėsi džiovinti.
Paslaugą atliko Augustė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Agnė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaina neatitinka kokybės
Paslaugą atliko Augustė•Pedikiūras
Ais•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai gera meistrė, kruopščiai ir greitai, ačiū!
Paslaugą atliko Eglė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Raminta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Džiaugiuosi atradusi PRO nagų studiją ir ypač meistrę Brigita, kuri dėmesingai įvertino mano situaciją ir parinko geriausią sprendimą. Meistrė net ir po atlikto darbo toliau domėjosi, kuo galėtų man padėti ir jos dėka galiu džiaugtis gerėjančia situacija ir visada gražiais nagais :). Ačiū!
Paslaugą atliko Brigita•Ilgalaikis gelinis manikiuras