Profesionalių masažų studija Latvių g.

4,9
357 atsiliepimai
Latvių g. 38, Vilnius (įėjimas iš gatvės pusės arba apėjus pastatą dešiniau iki kiemo galo), 08113
Atidaryta šiandien : 09:00 - 21:00

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

4,9
357 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Jauki atmosfera, smagios meistrės rankos, pavyko atsipalaiduoti, esu patenkinta paslauga :)
Rūta geriausia! Ačiū!!!
Puikiai, ačiū!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Martyna
Kosmetologė, grožio terapeutė

Apie

Esu baigusi kosmetologijos studijas. Įgijusi tarptautinius INFA ir CIDESCO Beauty Therapist diplomus. Įvaldžiusi įvairias veido masažo technikas. Atlieku tausojančias veido procedūras, Nuolat tobulėju, daug laiko skiriu žinių įgijimui, lankausi seminaruose ir keliu kvalifikaciją. Stebiu naujų metodikų ir technologijų atsiradimą, domiuosi inovacijomis grožio pasaulyje. Kaskart kiekvienam klientui siūlau paslaugų kokybę ir komfortą, atlieku daugiau nei numato procedūros protokolokas. Kartu su klientu siekiu maksimalaus rezultato.

Paslaugos

Masažas
Žydrūnė
Masažo specialistė, studijos vadovė
4.9
18 atsiliepimai

Apie

Kvalifikuota masažo specialistė, turinti medicininį išsilavinimą. Atlieka gydomuosius ir atpalaiduojamuosius, suaugusių ir vaikų, nėščiųjų ir pogimdyminius masažus.‎ Pelniusi apdovanojimus bei arčiausia širdies jai yra atpalaiduojančio, raminančio, aromaterapinio‎ pobūdžio masazai, kurie taip reikalingi kiekvienam žmogui. Kiekvienam siekiančiam geros savijautos ir kokybiško gyvenimo... "Matyti širdimi, jausti rankomis..."- savo darbo šūkiu įvardija Žydrūnė ir laukia Jūsų apsilankant studijoje.

Paslaugos

Masažas
Aušra
Masažo specialistė
4.8
8 atsiliepimai

Apie

Sveiki, esu nauja šios specialistų komandos narė. Esu kvalifikuota masažuotoja su medicininiu išsilavinimu. Noras padėti žmonėms, turintiems įvairių sveikatos sutrikimų, atvedė mane iki šios specialybės. Su užsidegimu sėmiausi teorinių ir praktinių klasikinio, segmentinio, gydomojo, sportinio ir atpalaiduojančio masažo žinių. Savo rankomis noriu perteikti visą masažo gėrį ir naudą, todėl lauksiu Jūsų apsilankant!

Paslaugos

Masažas
Tomas
Masažo specialistas
4.8
18 atsiliepimai

Apie

Masažas - vienas maloniausių būdų stiprinti ir saugoti savo sveikatą. Ir tai yra daugiau negu tik technikų rinkinys. Integruojant praktiką su nuolatiniu domėjimusi žmogaus kūnu, jo sistemomis, masažo terapija įgyja gilesnę prasmę ir tikslą. Mano manymu, prisilietimas yra tobulas žmonijos instinktas, kuris nuramina tiek kūną, tiek protą. Kaip rašė C.G Jung “Often the hands will solve a mystery that the intellect has struggled with in vain”.

Paslaugos

Masažas
Tomas
Kineziologijos ir masažo specialistas
5.0
19 atsiliepimai

Apie

Sveiki, esu Tomas. Šią profesiją pasirinkau dėl galimybės pasitarnauti žmogui ir, kiek galima, palengvinti jo gyvenimą šiais skuboto gyvenimo ritmo laikais. Mano suvokimu - žmogaus organizmas yra didžiulė sudėtingiausių sistemų visuma, kuri kartais išsibalansuoja, bandydama adaptuotis aplinkoje, todėl stengiuosi savo klientams pagelbėti, pasinaudodamas holistiniu požiūriu, jungdamas masažą su manualinės terapijos bei taikomosios kineziologijos žiniomis, neretai ir paprasčiausiu žmogišku pokalbiu. "Sveikame kūne - sveika siela" Mano paslaugos: Kineziologinis masažas, taikant manualinį raumenų testavimą, tikslinį raumens gydymą, trigerinų taškų masažą, post-izometeinę relaksaciją. Moku bendrauti lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

Paslaugos

Masažas
Jomantas
Masažo specialistas
4.9
9 atsiliepimai

Apie

Esu masažuotojas. Nuolat tobulinuosi, mokausi naujų masažo technikų. Atlieku klasikinius, gydomuosius, sportinius masažus. Man svarbu jūsų poreikiai. Mano masažų tikslas, kad jaustumėtės gerai, kad išmasažuočiau esamas įtsitempusias ar net skausmingas kūno vietas. Esu atsidavęs šiam darbui ir pasirinktai specialybei. Kviečiu registruotis ir išbandyti.

Paslaugos

Masažas
Diana
Kineziterapeutė

Apie

Žinios kineziterapijos srityje suteikia galimybę padėti žmonėms, išmokant juos klausytis ir reaguoti į siunčiamus kūno signalus. Diskomfortas ar skausminis fonas nėra fiziologinė būsena ir radus bei išsprendus pagrindinę problemą žmogus gali pilnavertiškai gyventi. Esu tam, kad padėčiau ne tik sutramdyti skausmo pojūtį, bet ir pagerinti emocinę bei fizinę būklę, koreguoti pakitusią laikyseną. Darbas man yra džiaugsmas ir įkvėpimo šaltinis. Smagu, kai klientai po užsiėmimų išeina su šypsena. Smagu matyti, kai jie grįžta, ne todėl, kad vėl skauda, o todėl, kad lydi gera savijauta. Todėl mano gyvenimo moto: KEISKIME LIŪDESĮ Į JUDESĮ !

Paslaugos

Masažas
Birutė
Kineziterapeutė

Apie

Daugiau kaip 20 metų dirbu kineziterapeute reabilitacijos ir sveikatingumo srityse. Visada siekiu įgyti naujų žinių ir taikyti jas, kad užsiėmimai būtų efektyvūs. Nemažiau svarbu, kad jie būtų malonūs ir nenuobodūs. Ypač vaikams. Turiu didelę patirtį su kūdikių masažais ir mankštelėmis, pilvo masažais ir pogimdyminių pratimų užsiėmimais, dubens dugno, pilvo raumenų stiprinimo mankštomis, gražios laikysenos, sveikos nugaros palaikymo treniruotėmis. Mano darbo principai: išklausyti, patarti, padėti. Kiekvieną kliento lūkestį, nusiskundimą ar sveikatos problemą vertinu atsakingai ir individualiai. Lauksiu jūsų apsilankančių individualiuose, šeimų ar bendruose grupiniuose užsiėmimuose. Iki susitikimo! 😊

Paslaugos

Masažas
Rūta
Masažo specialistė
5.0
108 atsiliepimai

Apie

Esu Rūta, kvalifikuota kineziterapeutė ir masažo terapeutė. Nuolat tobulinu savo teorines ir praktines žinias. Kiekvieną masažą atlieku skirtingai, techniką ir judesius pritaikydama individualiai ir kompleksiškai atsižvelgdama į kliento problemą, poreikius ir fizinę būklę. Geriausia investicija yra ir visada bus - investicija į savo sveikatą. Rūpinkitės savimi. Iki pasimatymo!

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Rūta

Profesionalus5
Irma
Masažo specialistė
5.0
27 atsiliepimai

Apie

Sveiki, Mano aistra yra masažai, todėl pasirinkau šią profesiją. Atlieku klasikinius, gydomuosius, sportinius, anticeliulitinius, medaus, atpalaiduojančius masažus. Esu atsidavusi šiam darbui. Mano masažų tikslas - atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sumažinti jų nuovargį ir pagerinti žmogaus darbingumą.

Paslaugos

Masažas

Apie saloną

Profesionalių masažų studija Latvių g.
08113 Latvių g. 38, Vilnius (įėjimas iš gatvės pusės arba apėjus pastatą dešiniau iki kiemo galo)

Profesionalių masažų studija įsikūrusi Žvėryno mikrorajone Vilniuje. Tvarkingame, erdviame kabinete, jaukioje aplinkoje masažus atlieka medicininį išsilavinimą bei masažisto kvalifikaciją turintys specialistai. Asmens sveikatos priežiūros įstaigos licencija NR 4378 suteikia teisę atlikti gydomuosius masažus. Saugu ir patikima.

Latvių g. 38, Vilnius (Įėjimas iš gatvės pusės arba apėjus pastatą dešiniau iki kiemo galo. Atvykus anksčiau, prašome luktelėti, Jūsų registracijos laiku ateis specialistas įleisti)

PirmPirmadienis
09:0021:00
AntAntradienis
09:0021:00
TrečTrečiadienis
09:0021:00
KetvKetvirtadienis
09:0021:00
PenktPenktadienis
09:0021:00
ŠeštŠeštadienis
10:0019:00
SekmSekmadienis
10:0018:00

Masažo salonai netoliese