Latvių g. 38, Vilnius, 08113
Atidaryta šiandien : 10:00 - 21:00

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
108 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas patiko 🙂
Puikus masažas, profesionali masažuotoja.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Žydrūnė
Masažo specialistė, studijos vadovė

Apie

Kvalifikuota masažo specialistė, turinti medicininį išsilavinimą. Atlieka gydomuosius, atpalaiduojamuosius, ajurvedinius, sportinius, medaus ir kt. masažus‎ Pelniusi apdovanojimus bei arčiausia širdies jai yra atpalaiduojančio, raminančio, aromaterapinio‎ pobūdžio masazai, kurie taip reikalingi kiekvienam žmogui. Kiekvienam siekiančiam geros savijautos ir kokybiško gyvenimo... "Matyti širdimi, jausti rankomis..."- savo darbo šūkiu įvardija Žydrūnė ir laukia Jūsų apsilankant studijoje.

Paslaugos

Masažas
Aušra
Masažo specialistė
5.0
15 atsiliepimai

Apie

Bėgimas, stresas, nerimas, nemalonūs pojūčiai kūne – tai ką patiriame daugelis iš mūsų kiekvieną dieną. Masažas-tai akimirka stabtelti ir atgauti jėgas. Tai taip nuo seno žinomas gydymo būdas tiek kūnui, tiek psichologinei būsenai. Noras pažinti šį gydymo būdą, noras prisilietimo galia padėti žmonėms ir lėmė kodėl pasirinkau šį darbą. Nėra geresnio jausmo pasaulyje, nei matyti kaip mažėja įtampa kliento kūne, kaip atsipalaiduoja raumenys, kaip lyginasi raukšlės ir suspindi šypsena veide...

Paslaugos

Masažas
Rūta
Masažo specialistė
5.0
47 atsiliepimai

Apie

Esu Rūta, kvalifikuota kineziterapeutė ir masažo terapeutė. Nuolat tobulinu savo teorines ir praktines žinias. Kiekvieną masažą atlieku skirtingai, techniką ir judesius pritaikydama individualiai ir kompleksiškai atsižvelgdama į kliento problemą, poreikius ir fizinę būklę. Geriausia investicija yra ir visada bus - investicija į savo sveikatą. Rūpinkitės savimi. Iki pasimatymo!

Paslaugos

Kūnas
Masažas
Silvija
Masažo specialistė
5.0
17 atsiliepimai

Apie

Esu diplomuota masažuotoja. Mano aistra-masažai. Pasirinkau šią specialybę, nes turiu stiprų norą padėti žmonėms pasijausti geriau. Atlieku tiek klasikinius, tiek gydomuosius stiprius masažus. Manau, turiu švelnias šiltas rankas, kurių prisilietimais galiu padėti atsipalaiduoti. Man labai svarbu, kad jums patiktų bei norėtumėte sugrįžti vėl ir vėl.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Apie saloną

Profesionalių masažų studija Latvių g.
08113 Latvių g. 38, Vilnius

Profesionalių masažų studija yra įsikūrusi Žvėryno mikrorajone, adresu Latvių g. 38, Vilnius. Tvarkingame, erdviame kabinete masažus atlieka medicininį išsilavinimą bei masažisto kvalifikaciją turintys specialistai.

PirmPirmadienis
10:0021:00
AntAntradienis
10:0021:00
TrečTrečiadienis
10:0021:00
KetvKetvirtadienis
10:0021:00
PenktPenktadienis
10:0021:00
ŠeštŠeštadienis
10:0019:00
SekmSekmadienis
10:0018:00

Masažo salonai netoliese