Latvių g. 38, Vilnius, 08113
Atidaryta šiandien : 10:00 - 19:00

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

4,9
261 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Maloni, rami aplinka, masažas patiko, rekomenduoju :)
Viskas puikiai
Aciu, viskas patiko
Puikus masažas, nuostabi savijauta po masažo meistrė Rūta
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Rūta
Masažo specialistė
5.0
90 atsiliepimai

Apie

Esu Rūta, kvalifikuota kineziterapeutė ir masažo terapeutė. Nuolat tobulinu savo teorines ir praktines žinias. Kiekvieną masažą atlieku skirtingai, techniką ir judesius pritaikydama individualiai ir kompleksiškai atsižvelgdama į kliento problemą, poreikius ir fizinę būklę. Geriausia investicija yra ir visada bus - investicija į savo sveikatą. Rūpinkitės savimi. Iki pasimatymo!

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Rūta

Profesionalus5
Žydrūnė
Masažo specialistė, studijos vadovė
5.0
10 atsiliepimai

Apie

Kvalifikuota masažo specialistė, turinti medicininį išsilavinimą. Atlieka gydomuosius, atpalaiduojamuosius, ajurvedinius, sportinius, medaus ir kt. masažus‎ Pelniusi apdovanojimus bei arčiausia širdies jai yra atpalaiduojančio, raminančio, aromaterapinio‎ pobūdžio masazai, kurie taip reikalingi kiekvienam žmogui. Kiekvienam siekiančiam geros savijautos ir kokybiško gyvenimo... "Matyti širdimi, jausti rankomis..."- savo darbo šūkiu įvardija Žydrūnė ir laukia Jūsų apsilankant studijoje.

Paslaugos

Masažas
Tomas
Kineziologijos ir masažo specialistas
5.0
14 atsiliepimai

Apie

Sveiki, esu Tomas. Šią profesiją pasirinkau dėl galimybės pasitarnauti žmogui ir, kiek galima, palengvinti jo gyvenimą šiais skuboto gyvenimo ritmo laikais. Mano suvokimu - žmogaus organizmas yra didžiulė sudėtingiausių sistemų visuma, kuri kartais išsibalansuoja, bandydama adaptuotis aplinkoje, todėl stengiuosi savo klientams pagelbėti, pasinaudodamas holistiniu požiūriu, jungdamas masažą su manualinės terapijos bei taikomosios kineziologijos žiniomis, neretai ir paprasčiausiu žmogišku pokalbiu. "Sveikame kūne - sveika siela" Mano paslaugos: Kineziologinis masažas, taikant manualinį raumenų testavimą, tikslinį raumens gydymą, trigerinų taškų masažą, post-izometeinę relaksaciją.

Paslaugos

Masažas
Jomantas
Masažo specialistas
4.8
5 atsiliepimai

Apie

Esu masažuotojas. Nuolat tobulinuosi, mokausi naujų masažo technikų. Atlieku klasikinius, gydomuosius, sportinius masažus. Man svarbu jūsų poreikiai. Mano masažų tikslas, kad jaustumėtės gerai, kad išmasažuočiau esamas įtsitempusias ar net skausmingas kūno vietas. Esu atsidavęs šiam darbui ir pasirinktai specialybei. Kviečiu registruotis ir išbandyti.

Paslaugos

Masažas
Ilona
Masažo specialistė
5.0
27 atsiliepimai

Apie

Sveiki, esu Ilona. Mano aistra yra masažai, todėl pasirinkau šią profesiją. Atlieku klasikinius, gydomuosius, sportinius, anticeliulitinius, medaus, atpalaiduojančius masažus. Esu atsidavusi šiam darbui. Mano masažų tikslas - atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sumažinti jų nuovargį ir pagerinti žmogaus darbingumą.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Apie saloną

Profesionalių masažų studija Latvių g.
08113 Latvių g. 38, Vilnius

Profesionalių masažų studija yra įsikūrusi Žvėryno mikrorajone, adresu Latvių g. 38, Vilnius. Tvarkingame, erdviame kabinete masažus atlieka medicininį išsilavinimą bei masažisto kvalifikaciją turintys specialistai.

PirmPirmadienis
10:0021:00
AntAntradienis
10:0021:00
TrečTrečiadienis
10:0021:00
KetvKetvirtadienis
10:0021:00
PenktPenktadienis
10:0021:00
ŠeštŠeštadienis
10:0019:00
SekmSekmadienis
10:0018:00

Masažo salonai netoliese