Latvių g. 38, Vilnius, 08113

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
12 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai geras masažas, labai maloni meistrė
Profesionaliai ir kokybiškai atliktas masažas
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Rūta
Masažo specialistė

Apie

Esu Rūta, kvalifikuota kineziterapeutė ir masažo terapeutė. Nuolat tobulinu savo teorines ir praktines žinias. Kiekvieną masažą atlieku skirtingai, techniką ir judesius pritaikydama individualiai ir kompleksiškai atsižvelgdama į kliento problemą, poreikius ir fizinę būklę. Geriausia investicija yra ir visada bus - investicija į savo sveikatą. Rūpinkitės savimi. Iki pasimatymo!

Paslaugos

Kūnas
Masažas
Irma
Masažo specialistė

Apie

Kvalifikuota, medicininį išsilavinimą bei 28metų darbo stažą turinti specialistė. Nuolat tobulina žinias. Masažas- tai viena subtiliausių pasaulyje esančių meno rūšių. Masažas yra tai, ką galima mokytis visą gyvenimą.

Paslaugos

Kūnas
Masažas
Žydrūnė
Masažo specialistė, studijos vadovė

Apie

Kvalifikuota masažo specialistė, turinti medicininį išsilavinimą. Atlieka gydomuosius, atpalaiduojamuosius, ajurvedinius, sportinius, medaus ir kt. masažus‎ Pelniusi apdovanojimus bei arčiausia širdies jai yra atpalaiduojančio, raminančio, aromaterapinio‎ pobūdžio masazai, kurie taip reikalingi kiekvienam žmogui. Kiekvienam siekiančiam geros savijautos ir kokybiško gyvenimo... "Matyti širdimi, jausti rankomis..."- savo darbo šūkiu įvardija Žydrūnė ir laukia Jūsų apsilankant studijoje.

Paslaugos

Masažas
Aušra
Masažo specialistė

Apie

Bėgimas, stresas, nerimas, nemalonūs pojūčiai kūne – tai ką patiriame daugelis iš mūsų kiekvieną dieną. Masažas-tai akimirka stabtelti ir atgauti jėgas. Tai taip nuo seno žinomas gydymo būdas tiek kūnui, tiek psichologinei būsenai. Noras pažinti šį gydymo būdą, noras prisilietimo galia padėti žmonėms ir lėmė kodėl pasirinkau šį darbą. Nėra geresnio jausmo pasaulyje, nei matyti kaip mažėja įtampa kliento kūne, kaip atsipalaiduoja raumenys, kaip lyginasi raukšlės ir suspindi šypsena veide...

Paslaugos

Masažas

Apie saloną

Profesionalių masažų studija Latvių g.
08113 Latvių g. 38, Vilnius

Profesionalių masažų studija yra įsikūrusi Žvėryno mikrorajone, adresu Latvių g. 38, Vilnius. Tvarkingame, erdviame kabinete masažus atlieka medicininį išsilavinimą bei masažisto kvalifikaciją turintys specialistai.

PirmPirmadienis
10:0021:00
AntAntradienis
10:0021:00
TrečTrečiadienis
10:0021:00
KetvKetvirtadienis
10:0021:00
PenktPenktadienis
10:0021:00
ŠeštŠeštadienis
10:0019:00
SekmSekmadienis
10:0018:00

Masažo salonai netoliese