Profesionalių masažų studija Latvių g.

4,9
1094 atsiliepimai
Latvių g. 38, Vilnius (Įėjimas iš gatvės pusės, kairiame kampe), 08113
Atidaryta Šiandien: 09:00 - 21:00

Paslaugos atitinkančios tavo paiešką

Neradai ko ieškojai?

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

4,9
1094 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Apsilankymas pas Tomą viršyjo lūkesčius. Labai vertinu begalinį norą sąžiningai padėti žmonėms. Jaučiasi atsidavimas ir profesionalumas. Labai padėjo paleisti seną programą iš pasąmonės, nes buvo tikslus pataikymas į bloką. Dėkoju
Ieva atliko nugaros, juosmens ir kaklo, kuriuo esu labai patenkintas, nes buvo atliktas labai kruopščiai ir profesionaliai. Po to labai gera savijauta, jau beveik dingo nugaros skausmai juosmens zonoje. Su kolegomis juokauju, kad tuoj tapsiu priklausomas :)) dėl geros savijautos po tokio kokybiško masažo.
Masazas profesionalus Aplinka maloni, rekomenduoju
puikus masažas. padėjo atlaisvinti tam tikras raumenų dalis.
Profesionalus masažas bei procedūra, atsakyta į visus kilusius klausimus. Tikrai tobulas laikas - rekomenduoju! ir vėl apsilankysiu.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

Esu kvalifikuota masažuotoja. Nuolat tobulinu ir gilinu savo žinias įvairiuose kursuose. Mano aistra - domėtis žmogaus organizmu, sveika gyvensena, joga. Masažuodama stengiuosi įsiklausyti, pajusti ir prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių. Naudoju įvairias technikas. Labai vertinu harmoniją. Masažas man - tai būdas padėti kitiems atgauti vidinę ramybę.

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gabrielė

Profesionalus11

Apie

Kaip šiandien jaučiuosi? O kaip noriu jaustis rytoj? Šiuos klausimus turėtų užduoti kiekvienas sau kas dieną, o kai apie tai pamirštate, to paklaus masažuotojas. Kartais nepastebime, kaip mūsų kūnas priima ir kaupia iš aplinkos visas emocijas ir stresą, kurie su laiku pasireiškia skausmu mūsų kūne. Tinkamai parinktas ir atliktas masažas padės atstatyti jėgas, atsikratyti skausmo, suteikti lengvumo. Masažus atlieku įvairiomis technikomis, tad kiekvienam klientui masažas yra pritaikomas pagal poreikius. Atlieku tiek atpalaiduojančius, tiek stipresnius masažus. Akcentuoju trigerinius taškus, sąnarių mobilumą ir giluminių raumenų būklę.

Paslaugos

Masažas

Apie

Matau masažą kaip galingą įrankį sveikatai gerinti, todėl mano masažo tikslas - atpalaiduoti kūną ir nevų sistemą, kad jūsų organizmas patirtų balansą ir visą jo naudą. Pėdų refleksoterapijos, giluminio masažo ir tailando masažo technikos žinios, gautos tarptautinėje tailando masažo mokykloje (ITM) leidžia prisitaikyti prie kiekvienio kliento individualiai pagal poreikį. Tokiu būdu galiu užtikrinti individualią kiekvieno kliento terapinę patirtį. Kviečiu registruotis ir patirti atsipalaidavimą.

Paslaugos

Masažas

Apie

Sveiki, esu Tomas. Šią profesiją pasirinkau dėl galimybės pasitarnauti žmogui ir, kiek galima, palengvinti jo gyvenimą šiais skuboto gyvenimo ritmo laikais. Mano suvokimu - žmogaus organizmas yra didžiulė sudėtingiausių sistemų visuma, kuri kartais išsibalansuoja, bandydama adaptuotis aplinkoje, todėl stengiuosi savo klientams pagelbėti, pasinaudodamas holistiniu požiūriu, jungdamas masažą su manualinės terapijos bei taikomosios kineziologijos žiniomis, neretai ir paprasčiausiu žmogišku pokalbiu. "Sveikame kūne - sveika siela" Mano paslaugos: Kineziologinis masažas, taikant manualinį raumenų testavimą, tikslinį raumens gydymą, trigerinų taškų masažą, post-izometeinę relaksaciją. Moku bendrauti lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Tomas

Atidus6
Išmanantis darbą5

Apie

Esu baigusi kosmetologijos studijas. Įgijusi tarptautinius INFA ir CIDESCO Beauty Therapist diplomus. Įvaldžiusi įvairias veido masažo technikas. Atlieku tausojančias veido procedūras, Nuolat tobulėju, daug laiko skiriu žinių įgijimui, lankausi seminaruose ir keliu kvalifikaciją. Stebiu naujų metodikų ir technologijų atsiradimą, domiuosi inovacijomis grožio pasaulyje. Kaskart kiekvienam klientui siūlau paslaugų kokybę ir komfortą, atlieku daugiau nei numato procedūros protokolokas. Kartu su klientu siekiu maksimalaus rezultato.

Paslaugos

Veidas
Masažas

Apie

Masažas, tai viena iš priemonių pasiekti kūno, proto bei sielos harmoniją. Pasirinkau masažuotojo specialybę, tam kad padėčiau žmonėms stabtelėti nuo amžino visur lėkimo ir suteikčiau progą pajusti, tą gilią atsipalaidavimo būseną, proto ramybę bei gerą savijautą. Atlieku neurosedatyvinį-atpalaiduojantį, gydomuosius, giliųjų audinių bei sportinius masažus.

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gediminas

Išmanantis darbą10
Aukštos kvalifikacijos8
Rūpestingas7
Profesionalus5

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Profesionalių

Išmanantis darbą5

Paslaugos

Masažas

Apie

Sveiki, esu Vaida. Mano darbo prioritetas yra jūsų gerovė. Pasitelkdama įvairias masažo technikas, stengiuosi sumažinti jūsų įtampą, stresą ir skausmą bei palengvinti kasdienybę.

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Vaida

Išmanantis darbą6

Apie

Sveiki, aš Šarūnė, esu įgijusi masažuotojos specialybę. Atlieku gydomuosius, klasikinius, giliai atpalaiduojančius, raumenų įtampą paleidžiančius masažus. Nuolat tobulinu ir gilinu savo žinias ir praktiką kursuose ir mokymuose. Laukiu visų atvykstant! :)

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Šarūnė

Profesionalus8

Apie

Kvalifikuota masažo specialistė, turinti medicininį išsilavinimą. Atlieka gydomuosius ir atpalaiduojamuosius, suaugusių ir vaikų, nėščiųjų ir pogimdyminius masažus.‎ Pelniusi apdovanojimus bei arčiausia širdies jai yra atpalaiduojančio, raminančio, aromaterapinio‎ pobūdžio masazai, kurie taip reikalingi kiekvienam žmogui. Kiekvienam siekiančiam geros savijautos ir kokybiško gyvenimo... "Matyti širdimi, jausti rankomis..."- savo darbo šūkiu įvardija Žydrūnė ir laukia Jūsų apsilankant studijoje.

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Žydrūnė

Profesionalus7
Išmanantis darbą6
Rūpestingas5

Apie saloną

Profesionalių masažų studija Latvių g.
08113 Latvių g. 38, Vilnius (Įėjimas iš gatvės pusės, kairiame kampe)

Sveikatinkite ir puoselėkite savo kūną Profesionalių masažų studijoje, kuri yra įsikurusi Žvėryne, Vilniuje. Profesionaliai atliekamas nugaros, kaklo, pečių ar viso kūno masažas - tai kam ši studija skiria didžiausią dėmesį ir siūlo išbandyti kiekvienam, besirūpinančiam sveikata ir gražia laikysena.

Artimiausias viešasis transportas:
Profesionalių masažų studija Latvių g. yra paprasta pasiekti autobusais: 11, 21, 116 bei troleibusais: 1, 3, 7 (Latvių st.).

Komanda:

Licencijuoti, patyrę ir atidūs specialistai užtikrins tik kokybiškas paslaugas ir aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: jauki ir tvarkinga.
  • Specializacija: masažai.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: masažų metu naudojami tik profesionalūs aliejai ir kitos sertifikuotos sveikatinimo priemonės
  • Papildomi akcentai: salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu.

Kaip rasti saloną:

Įėjimas iš gatvės pusės: stovint prieš pastatą, pačios kairiausios durys kampe, šalia baltos sienos.

PirmPirmadienis
09:0021:00
AntAntradienis
09:0021:00
TrečTrečiadienis
09:0021:00
KetvKetvirtadienis
09:0021:00
PenktPenktadienis
09:0021:00
ŠeštŠeštadienis
10:0019:00
SekmSekmadienis
10:0018:00
Salono apdovanojimai
Top Rated 2023

Masažo salonai netoliese