Kabinete pas blakstienų meistrę Ritą labai maloni atmosfera, meistrė puikiai išmano savo darbą, blakstienos išsilaiko ilgai, kuokšteliai suformuoti IDEALIAI. Džiaugiuosi atradusi šią vietą, esu labai patenkinta darbo kokybe ir žinoma maloniu bendravimu. :)
Paslaugą atliko Rita•Blakstienų priauginimas
Birute•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
malonus ir draugiškas aptarnavimas, puikus darbas
Paslaugą atliko Rugilė manikiūras-pedikiūras•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Kristina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
maloni meistrė, greitai ir kokybiškai atliko blakstienų korekciją.
Paslaugą atliko Sandra 2 kabinetas•Blakstienų priauginimas
Viktorija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuistabus darbas. Labai ačiū :)
Paslaugą atliko Sandra 2 kabinetas•Antakių korekcija siūlu
Indrė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salone trūksta administracijos :) bendra gera gera ,meistrė greitai,gal rezultato norėjosi ryškesnio paskutinįkart
Paslaugą atliko Sandra 2 kabinetas•Blakstienų priauginimas