Puikiai sutvarkyti antakiai, spalva, forma. Labai malonus ir profesionalus aptarnavimas. Ačiū!
Antakių korekcija siūlu
Jūratė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pedikiūrą atliko labai gerai. Seniai tokio neturėjau...
Ir senos odos pilingas, ir masažas su kremu, ir atidus odelių aplink nagus nuėmimas, ir lakavimas... viskas atlikta puikiai:)