Lankausi pas gerb.Nedą jau antrus metus todėl, kad:
labai maloni ir švari atmosfera,
atidi, dėmesinga ir labai profesionali masažuotoja,
tikrai gerai praleidžiu čia laiką.
Eisiu ir eisiu čia ir toliau 👍
Paslaugą atliko Neda•Atpalaiduojantis masažas
Liutaura•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi masažuotoja, maloni, profesionali, labai mėgstu pas ją lankytis
Paslaugą atliko Neda•Atpalaiduojantis masažas
Kristina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nepakartojama 🩷🩷🩷
Paslaugą atliko Neda•Atpalaiduojantis masažas
Inga•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko rekonstrukcinis veido masažas pas Nedą. Neda - maloni ir profesionali specialistė. Mano oda jau iš karto po masažo atrodė gaivesnė ir stangresnė. Visa patirtis buvo dar malonesnė dėl raminančios ir labai jaukios atmosferos. Pas Nedą masažą dariausi jau du kartus ir būtinai sugrįšiu dar kartą!