Pas Rasą kabinete sužinojau daug naujų dalykų apie veido priežiūrą. Oda - palepinta, procedūra patiko – tikrai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Rasa•Veido procedūros
Jūratė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
tvarkingas kabinetas, gerai išmasažuotas ir išdrėkintas veidas, ačiū!!☺️
Paslaugą atliko Rasa•Veido procedūros
Gabrielė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Veido procedūra buvo kokybiškai atlikta. Rasa man parinko veido procedūrą pagal odos tipą. Pojūčiai buvo malonūs. Atpalaidavo mano pečius. Puiki pašnekovė. Ačiū už kokybišką laiką. 🌺 Rekomenduoju.