Labai patiko, daug patarė ir rekomendavo ir prakirpo gerai :)
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Egle•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražus interjeras, gera muzika, puiki atmosfera. Justina šauni kirpėja!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Solveiga•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Skoninga, puošni atmosfera ir savo srities profesionalė Justina neleido suabejoti ar sugrįšiu ir vėl. Atėjau be pageidavimų dažymui, pasitikėjau ir išėjau labai laiminga ir patenkinta rezultatu. Ačiū!
Plaukų dažymas
Gabija•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jauki aplinka ir malonūs darbuotojai
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nu Evelina nuostabi yra. Aš jai leisčiau beleką su savo plaukais daryt, nes visada žinau, kad bus žiauriai gerai!
Paslaugą atliko Evelina•Kirpimas ir plaukų priežiūra