Paslaugą atliko Monika•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Augustė•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
aprasyme buvo parasyta kad naudoja davines, keune dazus ir pagal tai renkausi... is tikruju dazai prasti, visai kitokie. Labai negrazu meluoti Kirpeja gal ir nebloga bet dazai neuzdaze zilu plauku, ir spalva prasiau sveisiasne o isejo tamsesne. nepatiko ir nerekomenduoju
Paslaugą atliko Monika•Plaukų dažymas
Anonimas•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai patiko, puiki meiste!
Paslaugą atliko Monika•Plaukų dažymas
Gabriela•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai jauki atmosfera. Meistrė atlieka savo darbą itin profesionaliai ir kruopščiai. Likau labai patenkintas. Ačiū