viskas puiku! tiek pati meistrė sukuria labai jaukią ir saugią atmosferą, tiek gauti rezultatai pranoko lūkesčius. lankausi ne pirmą kartą ir labai smagu ateiti į tokią vietą, kur galima jaustis jaukiai bei gauti nuoširdžias rekomendacijas, patarimus, kurie pasiteisina :)
Plaukų dažymas
Erika•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Živilė•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki stilistė, patarė dėl kirpimo pasirinkimo, priežiūros, formavimo. Labai patinka rezultatas!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Lina•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai Labai patiko kirpimas! Super
meistrė!!!
Paslaugą atliko Danielė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Justina•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko. Tiek kirpimas, tiek procedūra nuo pleiskanų.