Labai patiko meistrės Kamilės darbas. Viską atliko labai gražiai. Procedūros metu paprašiau dar nudažyti blakstienas – anksčiau man tai visada sukeldavo diskomfortą ir grauždavo akis, tačiau šį kartą viskas buvo puiku, nejaučiau jokio diskomforto. Esu labai patenkinta rezultatu. Rekomenduoju✨