Paslaugą atliko Oksana•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Violeta•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Geras kirpimas :)
Vyriškas kirpimas
Lina•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Pats gelinis lakavimas atliktas tikrai gerai,bet pati meistrė nėra maloni,elementariai net neatsisveikino.20 kartų prašė atpalaiduoti ranką,nors jau nebežinojau ką daryti ir kokiu būdu ją atpalaiduoti.Pas daug meistrių dariausi manikiūrą,niekada problemų su rankos atpalaidavimu nebuvo ,tai irgi keistoka situacija:)Atliktas nagų stilius”French”,kuriam nereikia dažyti viso nago,realiai gelis ir spalvota linija,bet buvo paprašyta susimokėti 5e daugiau ir net nepaaiškinta kodėl.
Paslaugą atliko Oksana•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Auksė•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, labai rekomenduoju meistrę Mariją🌸
Paslaugą atliko Marija•Veido procedūros
Ewa•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
kaip visada viskas puikiai, rekonenduoju ✨️🪷✨️
Paslaugą atliko Marija•Moterų kojų depiliacija vašku