Remake grožio studija Atsiliepimai

Piliakalnio g. 1-1, Nemenčinė, 15174

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
5539 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai dėmesinga meistrė.
Geras kirpimas :)
Pats gelinis lakavimas atliktas tikrai gerai,bet pati meistrė nėra maloni,elementariai net neatsisveikino.20 kartų prašė atpalaiduoti ranką,nors jau nebežinojau ką daryti ir kokiu būdu ją atpalaiduoti.Pas daug meistrių dariausi manikiūrą,niekada problemų su rankos atpalaidavimu nebuvo ,tai irgi keistoka situacija:)Atliktas nagų stilius”French”,kuriam nereikia dažyti viso nago,realiai gelis ir spalvota linija,bet buvo paprašyta susimokėti 5e daugiau ir net nepaaiškinta kodėl.
Viskas puikiai, labai rekomenduoju meistrę Mariją🌸
kaip visada viskas puikiai, rekonenduoju ✨️🪷✨️
52
1
52
53
54
782
54