Puikus darbas - manikiūras atliktas labai kruopščiai, lakavimas lygus ir tvarkingas, spalva parinkta idealiai. Malonus bendravimas ir jauki aplinka. Meistrė- Tetiana
Paslaugą atliko Tetiana•Manikiūras
Solveiga•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūras atliktas itin kruopščiai ir gražiai, meistre labai maloni, puikiai atlieka savo darba, visiems rekomenduoju!!!💯 meistrei labai ačiū už gražu manikiūra! Bolsoe spasibo👍🙂❤️
Paslaugą atliko Tetiana•Manikiūras
Tatjana•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai šiltas žmogus, atsižvelgia į poreikius ir šiltai aptarnauja
Antakių korekcija siūlu
Iveta•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Darbas atliktas nuostabiai graziai. Didelis spalvu pasirinkimas, irankius prie manes meistre ispakavo is sterilizavimo maiselio, pati meistre labai maloni, salonas jaukus, parkavimas nemokamas ir nebuvo sunku rasti vieta.