Viskas super. Lankausi ne pirmą kartą. Ne vienas dar nenuvylė
Jurgis•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai
Nojus•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
ŽIAURIAI malonus ir talentingas kirpėjas, tikrai rekomenduoju apsilankyt pas jį. Nebijo patart, nors atėjau nežinodamas ko noriu, išėjau su plačia šypsena ir gera šukuosena ;)
Gediminas•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku, rekomenduoju, vaikas patenkintas, kirpomes pas Paulių.